Akaryakıt Hizmetleri

Doptaş Petrol; kamu ve özel sektör kuruluşları ile nihai tüketicilerin gereksinimi için petrol ve petrol ürünleri temini ve depolanması faaliyetlerini en uygun maliyetlerle, zamanında, uluslararası standartlara ve yasal mevzuata uygun olarak, kalite güvencesine sadık kalarak, çevreye zarar vermeden ve teknik emniyet kurallarına uygun bir şekilde yürütmektedir.

Doptaş Petrol

Hızlı büyümesini bugün de aynı kararlıkla sürdüren Doptaş Petrol, perakende satışlar, ticari ve endüstriyel yakıtlar, madeni yağlar, depolama ve uluslararası ticaret konularında faaliyet göstermektedir. Yaptığı operasyonel iyileştirmelerle hizmet standardını her geçen gün yukarıya taşıyan Doptaş, sürekli müşteri memnuniyeti ilkesiyle tüketicilere hizmet vermeye devam etmektedir.

Ürünlerimiz;

  • Tek depoda yüksek oranda temizlik sağlar.
  • Motor aksamlarında yeni kurum oluşumunu engelleyerek motoru korur.
  • Verimli çalışan motor sayesinde  tasarruf sağlar.
  • İçerdiği katık sayesinde katkısız yakıtlara kıyasla daha düşük emisyon salınımı gerçekleştirir, çevrecidir.

Doptaş, kaliteden ödün vermeyen “müşteriye tam ve eksiksiz dolum” anlayışı ile hizmet vermektedir. Düzenli aralıklarda yapılan periyodik kontrollerde pompa ölçümleri kontrol edilmekte ve hata olması durumunda müdahale edilmektedir. Bu sayede yüksek kaliteli ürünün müşteriye doğru ve eksiksiz miktarda teslim edilmesi garanti altına alınmaktadır.

0(850) 305 7 023

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.